Tarifní dotace na Samsung

V květnu se mohou zákazníci T-Mobile těšit na výhodnou nabídku značky Samsung včetně oblíbené korunovky v podobě modelu Galaxy A14. Tarifní dotace se budou vztahovat na 5G telefony T Phone a T Phone Pro a jako vždy i na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

Korunovou nabídku reprezentuje model Samsung Galaxy A14 64GB za 1 Kč s tarifem 10GB Plus s výhodou. Při nákupu přes e-shop nebo v aplikaci pak na zákazníky čeká speciální cena modelu Samsung Galaxy A54 5G 128GB, který zde zakoupí za pouhých 9 999 Kč. Ti nejnáročnější pak mohou zvolit model Samsung Galaxy S23 Ultra 512 GB, dostupný s tarifem Neomezeně 5XL s výhodou za 27 999 Kč. Tarifní dotace lze čerpat na kompletní portfolio Samsung.

Extra dotace se v květnu vztahují také na oblíbené modely superrychlého 5G telefonu T Phone a T Phone Pro. S dotací budou modely dostupné za 199, resp. 999 Kč.

Až do konce června nebo do vyprodání zásob platí také speciální HW nabídka televizorů a notebooků s tarifní dotací. Na všechna zařízení zahrnutá v nabídce platí tarifní dotace až 5 000 Kč podle výše tarifu.

Jako každý měsíc nechybí ani v květnu tarifní dotace na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.