Představuje se akční dobrodružství Funko Fusion

Známé postavičky se dostávající do herního světa v akční dobrodružné hře Funko Fusion. Hra nabídne různé postavy z filmů a televizních seriálů společnosti Universal Pictures.

Vývojáři připravují více než 60 jedinečných hratelných postaviček z více než 20 oblíbených značek – všechny jsou láskyplně reprodukované v podobě Funko Pop. hrát budete moci až se čtyřmi hráči online a objevovat neuvěřitelné světy inspirované značkami jako Jurský svět, Návrat do budoucnosti, Čelisti, Věc, Chucky, Battlestar Galactica, Jednotka příliš rychlého nasazení, The Umbrella Academy, Five Nights at Freddy’s, Vládci vesmíru, Neporazitelný a spoustou dalších!

Bojujte proti soupeřům a řešte hádanky ve fascinujících rozmanitých rozsáhlých světech. Prožijte znovu nezapomenutelné okamžiky z oblíbených filmů, televizních seriálů, komiksů a dalších v autentickém novém zážitku vytvořeném od fanoušků pro fanoušky.

Funko Fusion má vyjít 13. září 2024 pro Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One a Xbox Series X/S.