World of Tanks Blitz přichází s Dune 2 eventem

V mobilní verzi bezplatné válečné hry World of Tanks se rozběhla akce spojena s uvedením filmu Duna 2 do kin.

Akce se odehrává v 60 etapách, z nichž každá představuje odlišné mise, speciální úkoly, kontejnery z Duny a tematické odměny. V 6. etapě akce tankisté zažijí fremenský úkol, který nabízí jedinečné odměny, jako jsou sběratelské předměty Crysknife a Maker hooks, spolu s váženým avatarem s logem domu Fremenů.

Další exkluzivní úkol, "Bestie" Rabban, čeká na hráče ve 45. etapě, kde tankisté mohou získat avatary domu Harkonnen a postavu "Bestie" Rabban. Tento úkol také odemyká tajemnou kamufláž "Písek a koření".

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Cesta pokračuje s postupem hráčů etapami události; mohou získat jako profilové pozadí a avatara velkého bojovníka Gurneyho Hallecka, trubadúra a pašeráka. Kromě toho mohou hráči získat jeho charakteristický hudební nástroj Baliset jako sběratelský předmět.

Konečnou odměnou Dune: Část druhá je impozantní Groundtank, výtvor inspirovaný sardaukarskými silami. Tento tank je nemilosrdný a dokonale obrněný, se silovým štítem, který dynamicky reaguje na zásahy, jak je vidět ve filmu.

World of Tanks Blitz stáhnete zdarma pro Android a iOS.