Microsoft Flight Simulator dostává bezplatné rozšíření Dune

Xbox a Microsoft Flight Simulator zvou hráče z celého světa do poutavého světa Arrakis u příležitosti premiéry filmu „Dune: Part Two“. Jeho fanoušci se mohou těšit na bezplatné herní rozšíření pro Microsoft Flight Simulator inspirované právě tímto snímkem. Dvě prominentní hvězdy filmu, Timothée Chalamet, představitel role Paula Atreidese, a Austin Butler, ztvárňující postavu Feyd-Rautha Harkonnena, jsou také aktéry krátkého videa o této spolupráci.

Microsoft Flight Simulator se ve spolupráci s produkční společností Legendary Pictures a filmovým studiem Warner Bros. Pictures vůbec poprvé vydá za hranice planety Země do drsného prostředí pouští světa Duny a planety Arrakis. Nebe nad Arrakisem křižuje obratný letoun nazvaný ornitoptéra poháněný čtyřmi precizně seřízenými oscilujícími křídly. Atreidovská královská ornitoptéra je speciální vysoce výkonná varianta tohoto stroje, proslulého bleskovou akcelerací, vysokou rychlostí letu a v rukou schopného pilota i schopností přesného manévrování.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Piloti v Microsoft Flight Simulatoru mají jedinečnou příležitost otestovat svou odvahu a dovednosti v kokpitu Atreidovské královské ornitoptéry v rámci bezplatného rozšíření už dnes. To zahrnuje tři tutoriály: vzlet, přistání a volný pád. Jakmile si osvojíte základy, můžete přejít k šesti hlavním aktivitám: pěti rychlostním zkouškám a odvážné záchranné misi, kde budete muset evakuovat svého letového instruktora dřív, než bude pohlcen obrovskou písečnou bouří.

Microsoft Flight Simulator je k dostání ve verzích pro Xbox Series X|S a PC s Xbox Game Passem, PC Game Passem, ve Windows a na Steamu a také pro Xbox One a podporované mobilní telefony, tablety a méně výkonná PC prostřednictvím cloudového hraní Xbox.