Ve Fortnite vznikne nový svět s příběhy a postavami od Disney

Star Wars, Avatar, Marvel a další známé značky od společností Disney a Pixar najdou domov v novém světě v rámci battle royale fenoménu Fortnite. Společnost Disney za tímto účelem investovala 1,5 miliardy dolarů do Epic Games.

Cílem je vytvořit revoluční herní a zábavní vesmír, který bude bavit hráče po celém světě. Jde o největší investici firmy s Mickey Mousem v herním průmyslu.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

„Naše vzrušující nové partnerství se společností Epic Games spojí oblíbené značky a série společnosti Disney s nesmírně populární hrou Fortnite v novém transformativním herním a zábavním vesmíru,“ uvedl Robert A. Iger, generální ředitel The Walt Disney Company.

„Disney byla jednou z prvních společností, která uvěřila v potenciál spojení našich světů ve Fortnite,“ dodal šéf Epic Games Tim Sweeney. „Nyní spolupracujeme na něčem zcela novém, abychom vybudovali udržitelný a otevřený ekosystém, který propojí komunity Disney a Fortnite.“