Farming Simulator 18 zdarma pro iOS

Skvělá a zábavná zemědělská simulace Farming Simulator 18 je zdarma ke stažení z App Store pro zařízení s operačním systémem iOS. Normálně hra stojí kolem 130 korun.

Abyste Farming Simulator 18 získali zdarma, stačí zamířit do App Store a hru si stáhnout do svého iPhonu nebo iPadu.

Ve hře Farming Simulator 18 je vaším cílem stát se moderním farmářem. Budete ponořeni do rozsáhlého otevřeného světa, kde můžete spravovat svou farmu, zařízení a vybavení, jak uznáte za vhodné, a zároveň můžete prodávat své produkty na dynamickém trhu a rozšiřovat tak svou farmu.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Budete mít přístup k více než 50 zemědělským vozidlům a strojům, věrně vytvořeným od více než 30 velkých jmen v oboru. Můžete tedy svobodně řídit a používat nové stroje ke sklizni pšenice, řepky, kukuřice, brambor, řepy i slunečnice.

V neposlední řadě můžete také chovat prasata, krmit krávy a ovce, abyste produkovali a prodávali mléko a vlnu, řídit své zaměstnance tak, abyste dosáhli lepších výsledků... Stručně řečeno, vaším posláním bude, aby vaše podnikání rostlo tím nejlepším možným způsobem.