PlayStation Plus v prosinci potěší velké i malé hráče

Velcí i malí hráči by měli být nadšeni z nabídky her, které si budou moci zahrát v rámci prosincového předplatného PlayStation Plus.

Máme tady krásnou příběhovou a průzkumnou hru Sable (PS5), relax při úklidu a umývání v Powerwash Simulatoru (PS5 a PS4) a závodní arkádu Lego 2K Drive (PS5 a PS4). Tato trojice bude dostupná od 4. prosince letošního roku.

Popis hry Sable: Vydejte se na jedinečnou a nezapomenutelnou cestu a naučte se se Sable plachtit; je to její zkouška dospělosti, která ji zavede do rozlehlých pouští a úchvatných krajů, dokonce i k pozůstatkům vesmírných lodí a prastarých divů světa. Prozkoumejte duny na svém vznášedle, zdolejte monumentální trosky a potkejte další nomády, zatímco budete odhalovat dávno zapomenuté záhady a zjišťovat, kdo se doopravdy skrývá pod její maskou. Ponořte se díky jedinečnému výtvarnému stylu a originálnímu soundtracku od Japanese Breakfast do Sablina světa a objevujte ho vlastním tempem. V tomto světě toho na vás čeká opravdu hodně. Nebojte se a skočte do neznáma.

Popis hry Lego 2K Drive: Hráči se vydají na cestu napříč několika jedinečnými biomy Bricklandie a budou soupeřit s řadou charismatických soupeřů v naději, že jednoho dne získají vytouženou trofej Sky Cup. Ve hře LEGO 2K Drive si hráči mohou vybrat, jak chtějí hrát, a prozkoumat rozsáhlý otevřený svět plný závodů, miniher, výzev, sběratelských předmětů, věcí ke zničení a známých vozidel z témat LEGO, jako jsou City, Creator, Speed Champions a další.

Popis hry Powerwash Simulator: Odplavte své starosti za uklidňujícího zvuku vapky. Vybudujte si vlastní firmu na mytí a odemkněte si nové nástroje, vylepšení a další funkce - to vše s jednoduchým uspokojením z toho, že jste vše umyli do zářivého lesku. Odpočívejte a relaxujte v režimu pro jednoho hráče nebo hrajte s přáteli v online kooperaci; v obou případech si užijte dobrou a čistou zábavu. Žádná špína není pro vaši řadu mycích nástrojů, trysek, čističů a nástavců dostatečně odolná. Nasajte uvolňující atmosféru a tempo bez stresu při odstraňování nečistot z teras, chodníků, vozidel a veřejných parků. Buďte kreativní a tvořte umění. Vaše trysky jsou vaše štětce, okolí je vaše plátno. Pohodlně se usaďte, relaxujte a spláchněte své starosti do kanalizace.