Hororový Resident Evil Village vypadá na iPhonu skvěle!

Resident Evil Village vyšel pro mobily a tablety. Hororovou akci si můžete koupit a zahrát na iPhonu 15 Pro, iPhonu 15 Pro Max a všech iPadech s čipem M1 nebo novějším. Pokud nad tím uvažujete, tak hra vypadá skvěle a také se dobře hraje.

„Díky ultrarealistické grafice, která se vyrovná věrnosti konzolí, se nyní mohou hráči vydat s Resident Evil Village na cestách pomocí iPhonů a iPadů a prožít noční můru Ethana Winterse při záchraně jeho unesené dcery,“ píše se v oficiální tiskové zprávě a zdůrazňuje se, že po technické stránce má tato verze hry jen málo co závidět verzím pro konzole a počítače.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Mobilní verzi Resident Evil Village je možné hrát s populárními bezdrátovými ovladači, ale má také zabudované dotykové ovládání, takže si můžete zahrát opravdu kdekoli. Podporuje také křížový postup mezi iPhonem a iPadem, což znamená, že ukládání je společné pro všechna zařízení.

Cena Resident Evil Village na App Store je 419 Kč. Plus dalších 260 Kč stojí dodatečný balíček.