Do Call of Duty Mobile přichází Halloween

S příchodem října se v mnoha hrách budou objevovat tematické události u příležitosti Halloweenu. Výjimkou nebude ani Call of Duty Mobile, které oslavuje svátek strašidel prostřednictvím deváté sezóny pojmenované Graveyard Shift. Ta do oblíbené multiplayerové střílečky přinese chaotické období plné příležitostí a odměn.

Ve hře se objeví spousta dřívějších režimů. Bude tady klasický zombie mód, který doprovází Undead Siege Zombies. V obou najdou hráči nové výzvy, třídy, odměny a několik vylepšení.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Každopádně, v Undead Siege infikují zombíci battle royale mapu. Tady musíte přežít pět dní a nocí. Aby se vám to podařilo, je nutné shánět zásoby a vybavení, zatímco za tmy budete bojovat proti démonům. V Zombies Classic se jako vždy bojuje proti hordám nemrtvých a po každé vlně přibývají odměny.

Ještě přicházejí přepracované verze map Hacienda a Standoff. První se odehrává za temné noci. Během úplňku se v oblasti objeví smrtky s lucernou, visící netopýři a děsivé stíny. Naopak v Haciendě najdete duchy, strašidelné lodě a další halloweenský obsah.

Graveyard Shift startuje 4. října letošního roku.