Fotbalovým manažerem se vším všudy ve hře Soccer Manager 2024

Hlavním fotbalovým manažerem na počítačích, konzolích a mobilech je bez debat Football Manager. Pokud se vám ale nechce platit 249 Kč a chcete si podobnou hru vyzkoušet zdarma, tak jako alternativa je tady nově Soccer Manager 2024. Ten je zdarma dostupný pro Android a iOS.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Ve Soccer Manager 2024 se stanete trenérem fotbalového týmu a ponoříte se do manažerské funkce se vším všudy. K dispozici je 900 klubů a 54 lig ze 36 zemí a více než 25 000 skutečných fotbalistů. Až si vyberete, bude nutné spravovat své hráče, vylepšovat jejich statistiky (vhodně je trénovat) a nakupovat nové hráče, stejně tak prodávat ty, které nepotřebujete.

Od základu si můžete vytvořit vlastní klub a trenéra, s kterým svůj vysněný fotbalový tým dovedete až na vrchol. Pokud vás tohle láká, tak Soccer Manager 2024 najdete na Google Play a App Store.