Staňte se králem Ostrova lebek

V říjnu se hráči na počítačích a konzolích mohou stát King Kongem a vyrazit na akční dobrodružnou výpravu z pohledu třetí osoby napříč tajuplným ostrovem a pomstít smrt svých rodičů, kteří padli za oběť největšímu ze zdejších predátorů – královně smrtiběžců zvané gaw.

Po grafické stránce to ale není nic moc, tak snad alespoň hratelnost bude zajímavá. Pokračujeme v představení hry:

Podrobte si zástupy prapůvodních bestií, přemozte přisluhovače svého úhlavního nepřítele a získejte titul právoplatného krále Ostrova lebek. Proklestěte si cestu exotickým prostředím ostrova s jeho bažinami, vodopády, džunglí nebo jeskyněmi plnými skullitu, dávajícího zdejší flóře a fauně její sílu, a odhalte bohatou mytologii ostrova i všechna jeho pečlivě střežená tajemství.

• Ujměte se osiřelého Konga a sledujte, jak se postupně mění z mladého megaprimáta v dospělého krále Ostrova lebek.

• Dejte v boji volný průchod Kongově zuřivosti, s pomocí ničivých komb si podrobte divoké přisluhovače gaw a taktickým využíváním režimu zuřivosti zvyšujte dopad svých útoků na obrovitánské obyvatele zdejšího podzemí.

• Obraťte nepřátele na úprk Kongovým řevem nahánějícím mráz po zádech a uštědřete jim poslední ránu z milosti s využitím jedinečných zakončovacích úderů.

• Odhalujte mytologii Ostrova lebek nalézáním sběratelských předmětů, odemykejte záhadné oblasti ostrova a zjistěte víc o minulosti jeho domorodých obyvatel, zdejší exotické flóře a fauně i bohaté historii Kongova druhu.

• Povzneste Konga do nových výšin během speciálních událostí a jedinečných soubojů s bossy a odemkněte jeho plný bojový potenciál.

• Skákejte, šplhejte a dusejte po skalách, popínavých rostlinách, bažinách, exotických plážích, skrytých jeskyních a dalším rozmanitém terénu této ostrovní džungle na cestě za pomstěním smrti svých rodičů.

Third-person akční dobrodružná hra Skull Island: Rise of Kong vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch 17. října 2023. Ve stejný den bude dostupná PC verze na Steamu.