Podívejte se do krásného New Yorku ve hře Marvel’s Spider-Man 2

V pokračování pavoučího dobrodružství bude mapa větší. Vývojáři stojící za hrou uvedli, že téměř zdvojnásobili velikost New Yorku ve světě Marvelu. Díky tomu se budete moci houpat kolem řeky East River a vyhnat kriminálníky z dalších čtvrtí v podobě Queensu a Brooklynu.

Čekají vás příběhové mise, vedlejší úkoly a různé aktivity ve městě. Kromě tradičního houpání na pavučinách budou k dispozici pavoučí křídla, která výrazně zrychlí cestování po městě.

Dobře zní rovněž téměř okamžité přepínání mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem. Ano, v Marvel’s Spider-Man 2 jsou dva hlavní hrdinové. Každý má různé vedlejší příběhy a úkoly.

Oficiální popis hry: „Spider-Mani, Peter Parker a Miles Morales, se vrací v novém vzrušujícím dobrodružství z kladně přijaté série Marvel's Spider-Man pro PS5. K cestování po marvelovském New Yorku používej houpání na pavučinách, skákání nebo nová pavučinová křídla. Při hře se pak rychle přepínej mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, prožívej různé příběhy a využívej nové úžasné schopnosti, zatímco se kultovní padouch Venom chystá zničit jejich životy, město i ty, které milují.“

Marvel’s Spider-Man 2 vyjde 20. října 2023 na PlayStation 5, text ve hře bude přeložen do češtiny.