Motokárové závody Disney Speedstorm se blíží

Po celém světě je dostupná předběžná registrace do motokárových závodů Disney Speedstorm s tématikou známých filmů od Disney a Pixaru. Předběžná registrace je dostupná na Google Play a brzy by měla být spuštěna také na App Store.

V současné době je iOS verze spuštěna ve Španělsku, Rumunsku, na Filipínách, v Brazílii, Vietnamu, Mexiku, Austrálii, na Tchaj-wanu, v Dánsku, Norsku, Švédsku, Rakousku a Irsku. Zatímco verze pro PC, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch jsou dostupné v předběžném přístupu. Ti všichni si mohou užívat třetí sezónu nazvanou Ohana. Mobilní verze bude zdarma s volitelnými nákupy ve hře.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

„Vrhněte se do ultimátní bojové závodní hry se známými hrdiny. Hra se odehrává na vysokorychlostních okruzích inspirovaných světy Disney a Pixar. Ovládněte jedinečné schopnosti každé postavy na závodní dráze a vybojujte vítězství v tomto napínavém arkádovém závodním zážitku od tvůrců série Asphalt,“ uvádějí autoři.

Těšit se můžete na neuvěřitelnou sestavu postaviček, včetně Mulan, Mickey Mouse, Sulleyho, Balúa, kapitána Jacka Sparrowa, Zvířete a dalších.