Starfield je nyní v prodeji po celém světě

Dočkali jsme se! Starfield, první nový svět po více než 25 letech od Bethesda Game Studios, oceňovaných tvůrců her The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 4, je právě dostupný po celém světě na Xbox Series X|S a PC. V tomto RPG nové generace zasazeném mezi hvězdy si vytvoříte libovolnou postavu a s jedinečnou svobodou se vydáte na epickou cestu za odpovědí na největší záhadu lidstva.

V roce 2330 se lidstvo vydalo mimo naši sluneční soustavu, osídluje nové planety a žije coby vesmírný národ. Vy se přidáte ke Constellation – k poslední skupině vesmírných objevitelů, kteří hledají vzácné artefakty po celé galaxii – a budete zkoumat rozsáhlý vesmír v největší a nejambicióznější hře od Bethesda Game Studios.

Soundtrack ke Starfieldu, o který se postarali Bethesda Game Studios a skladatel Inon Zur, je nyní dostupný na Spotify, Apple Music, Amazon Music a další streamovací služby. Od okamžiku, kdy hra začíná hlavním motivem „Into The Starfield“, až po závěrečné tóny „A Home in the Galaxy“, ztělesňují skladby ze hry Starfield atmosféru průzkumu, tajemství a vesmírných divů.

Starfield najdete také v předplatném Xbox Game Pass a PC Game Pass.

Pokud vám unikl hraný trailer ke Starfieldu, můžete se na něj podívat zde: