PlayStation představuje zářijové hry do PS Plus

Společnost PlayStation oznámila, které hry budou součástí katalogu PS Plus Essential. Uplatnit je bude možné od 5. září do 2. října.

Novými hrami je městská akce Saints Row pro PS4 a PS5 ve stylu úspěšné hry Grand Theft Auto V. Masivně multiplayerová fantasy hra na hrdiny Black Desert v Traveler Edition (PS4 verze) a Generation Zero (PS4 verze), střílečka z pohledu první osoby zasazena do postapokalyptického světa.

Popis Saints Row: Vítá vás Santo Ileso, živoucí fiktivní město v srdci amerického jihozápadu. Ve světě plném zločinu, kde nemilosrdné frakce bojují o moc, se skupinka mladých přátel snaží rozjet vlastní zločinecký podnik, dostat se na vrchol a proslavit se na vlastní pěst. 

Popis Generation Zero: Vítejte ve Švédsku v 80. letech 20. století. Místní obyvatelé se ztratili a po ulicích se nyní toulají stroje neznámého původu. Prozkoumejte tento obrovský otevřený svět a odhalte tajemství vetřelců, zdokonalte svou bojovou strategii a připravte se vrátit úder. V Generation Zero vyhrává ten, kdo přežije.   

Popis Black Desert Online: Jedná se o sandboxově orientovanou fantasy, masivně multiplayerovou online hru na hrdiny vyvinutou korejským studiem Pearl Abyss.