Hra F1 Clash zahájila sezónu 2023

Další víkend bez F1 (Velká cena Emilia Romagna byla zrušena kvůli záplavám) můžete trávit ve společnosti hry F1 Clash od studia Hutch. Hra byla čerstvě obohacena a vývojáři provedli řadu změn, aby reflektovala současnou sezónu.

Hra F1 Clash odráží změny v reálném světě F1 a v první řadě přidává oficiální jezdce, týmy a barvy pro sezónu 2023.

Se startem nové sezóny se mění velká část hry, počínaje správou paliva, která mizí ve prospěch nové mechaniky pohonných jednotek. Vedle statistik jezdců a komponentů je nyní k dispozici i nová statistika startů v závodech.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Přepracován byl systém předjíždění a obranných soubojů, zatímco stupnice statistik jezdců a komponentů byla nově vyvážena – statistiky jezdců se zvýšily na 99 a statistiky komponentů se snížily na 50.

HUD závodu má nový design a uživatelské rozhraní těchto soubojů monopostů bylo kompletně upraveno. Boosty jsou upraveny s ohledem na nové statistiky a vyvážení, vozy mají realističtější chování, a nakonec vývojáři využili příležitosti k opravě chyb a optimalizaci svého dítka.

F1 Clash bezplatně stáhnete z Google Play a App Store.