Výstřední dobrodružství Bugsnax vyjde na mobily

Vydavatelská a vývojářská společnost Young Horses oznámila, že v létě pro iOS vydá Bugsnax. Tato adventura bude upravena pro dotykové displeje a podporovat také řadu ovladačů.

Hra Bugsnax původně vyšla na PS4, PS5 a PC, a nakonec byla loni portována na konzole Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Ve hře Bugsnax se vydáte za výstředním dobrodružstvím na ostrov Snaktooth Island, obývaný bájnými stvořeními zvanými Bugsnax, která mají podobu napůl brouků a napůl jídla. Na pozvání neohrožené průzkumnice Elizaberty Megafigové dorazíte na místo, kde po tvé hostitelce není ani stopy, její tábor je obrácený vzhůru nohama a její přívrženci jsou rozprášení po celém ostrově… a hladoví!

Vy teď musíte vyřešit zásadní tajemství ostrova Snaktooth: Co se stalo s Elizabertou? Co jsou bugsnaxové a odkud se berou? Ale ze všeho nejvíc: Proč jsou TAK HROZNĚ LAHODNÍ?

Více informací o mobilní verzi se dozvíme blíže k datu vydání.