Mobilní verze Little Nightmares později

Mobilní verze Little Nightmares potřebuje více času. Studio Playdigious oznámilo odklad Android a iOS verzí oceňované logické adventury.

Původně měla hra vyjít letos v zimě, tedy do začátku jara. Teď byla odložena, aby vývojáři měli více času. Titul má dorazit někdy během letošního roku.

Jak víme z původního oznámení, tak ovládání bude přepracováno, aby podporovalo dotykové ovládání a podporovány budou ovladače.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

„Ponoř se do temného, svérázného příběhu hry Little Nightmares, která tě postaví tváří v tvář nočním můrám z dětství! Six potřebuje tvou pomoc při útěku z rozsáhlé, tajemné lodi The Maw obývané zlými duchy, kteří hledají něco k jídlu… Po cestě prozkoumáš znepokojující domeček pro panenky, který nabízí vězení, z něhož lze utéci, a hřiště, na němž si lze užívat. Objev znovu své vnitřní dítě, popusť uzdu své představivosti a najdi cestu ven!“ láká tisková zpráva.