Proti pirátům i přírodním živlům v Abandon Ship

V roce 2019 vyšla na počítače úspěšná hra Abandon Ship. Není proto divu, že hra míří na mobilní zařízení. Nedočkaví fanoušci této série mají možnost se už teď předběžně zaregistrovat do dobrodružné strategie s pirátskou tematikou v Google Play Store pro Android a v App Store pro iOS.

V této hře se ujmete velení lodi Age of Sail, díky které budete křižovat různá prostředí a utkávat se s nepřátelskými posádkami. Hlavním úkolem je plně rozvinout vaše strategické schopnosti a vyhrát každou bitvu, na kterou narazíte. Často budete vybírat mezi tichým přepadením z bezpečné vzdálenosti, nebo rychlým přímým útokem, kterým nepřítele snadno odpravíte.

Ostatní mořské krysy nejsou ale vaším úhlavním nepřítelem. Tím je samotná matka příroda, která si dělá, co chce a vaše perfektní plánování dokáže sfouknout jedním malým tornádem. Případně vás usmaží bleskem. A co teprve obří krakatice!

Hra také nabízí vizuální zpracování inspirované klasickými olejomalbami a přizpůsobitelné lodě, se kterými si můžete pohrát. Desítky zbraní lze vylepšovat spolu s různými plavidly a lze je přidávat do své sbírky. Ať už se budete plavit po mořích plných sopek nebo cestovat po zrádných vodách zamrzlých ostrovů, čeká vás spousta pirátství a příběhů k objevování.

Zdroje: Tisková zpráva