Oznámení nové hry od Ubisoftu zvedlo vlnu nevole

Co kdybychom vám řekli, že se v nové hře od Ubisoftu setkávají Ezio Auditore z Assassin’s Creed, Sam Fisher ze Splinter Cellu a Vaas z Far Cry? To zní celkem zajímavě, ne? Možná jen do té doby, než vám prozradíme, že onou novou hrou je klon Bombermana.

Novinka se jmenuje Ubisoft All-Star Blast a vyšla v rámci Ubisoft Nano. Jedná se o platformu s webovými hrami, které si můžete zahrát bez instalace na PC i na mobilu. Hra je obohacena o prvky battle royale, to znamená, že v jedné hře proti sobě bojuje 99 hráčů a bojiště se neustále zmenšuje. Poslední přeživší vyhrává.

Fanoušci her od Ubisoftu nepřijali novinku zrovna s nadšením. U traileru převládají dislajky a komentáře jsou plné výčitek. „Kdybych si chtěl zahrát Bombermana, tak si zahraju Bombermana a ne nějakou levnou kopii pro mobily s postavičkami od Ubisofu,“ kritizuje video hráč vystupující pod přezdívkou Insill. Nejvíce lajků pak získal komentář od hráče s přezdívkou Big Box: „Ubisoft nacpe Sama Fishera do všeho možného, ale nový díl Splinter Cellu nevydá.“

Po propadáku Elite Squad a střílečce XDefiant je All-Star Blast další hrou, kde někdejší hrdina série Splinter Cell vystupuje jako jedna z hlavních postav. Poslední díl Splinter Cellu vyšel v roce 2013.

Zdroje: YouTube