Off-roadový simulátor MudRunner dorazil na App Store
MudRunner vychází na mobilech! Nejedná se o pokračování PC a konzolové hry z roku 2017, ani o nějaký přívažek, který by jen těžil z poměrně známého jména. Jde o víceméně věrný port originálu. Změnou prošlo jen grafické zpracování, které není tak detailní jako na počítači, a samozřejmě ovládání. Realistická fyzika, věrně zpracované vozy a neúprosný sibiřský terén zůstávají beze změny.

Nečekejte nějaké off-roadové závody, v MudRunneru je vaším jediným soupeřem příroda. Budete se brodit blátem, projíždět divokými řekami a „šplhat“ po ostrých skalách. Celkem osedláte 16 vozů – od džípu, přes náklaďáky až po traktory – a projedete se po 15 rozmanitých trasách.  Na rozdíl od většiny dnešních mobilních her, MudRunner je aplikací placenou. Za 149 Kč ale dostanete plnohodnotný zážitek bez reklam a jiných obstrukcí. V prodeji je také DLC The Valley s trojicí nových vozů (a hromadou vylepšení) a novou lesní mapou.

Zatím je hra ke stažení jen na App Store. Na Google Play je stále jen možnost předběžné registrace. Je ale jen otázkou hodin, než se objeví i tam.

Hru si můžete stáhnout odtud.
Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.