Mapy.cz budou mít prémiovou verzi

Společnost Seznam chystá prémiovou verzi oblíbené aplikace Mapy.cz. Tato speciální verze bude fungovat v rámci předplatného. Naštěstí uživatelé budou mít nadále možnost využívat službu zdarma.

Stejně jako na webových stránkách Seznamu, tak i v rámci Map budete mít možnost vybrat si, zda budete službu využívat zdarma s reklamami, nebo bez reklam za peníze.

„Po vyhodnocení provozních zkušeností, zpětné vazby uživatelů a na základě plánů dalšího rozvoje jsme se rozhodli umožnit další využívání služby Mapy.cz všem, i bez platby a bez souhlasu k využití osobních dat pro cílenou reklamu,“ informuje Ondřej Procházka ze softwarového oddělení Seznamu na svém osobním profilu X.

„Na místo platby za necílenou reklamu na mapách nabídneme našim uživatelům do budoucna službu Mapy.cz Premium, na jejímž vývoji intenzivně pracujeme. Mapy.cz Premium budou zaměřeny na pokročilejší funkce a při jejich spuštění v maximální míře zvýhodníme ty uživatele, kteří jako autoři fotografií, recenzí, nebo jiného obsahu k hodnotě služby aktivně přispívají,“ přidává Procházka.

„Do vývoje a provozu Mapy.cz jsme jen za posledních několik let investovali stovky milionů korun. Spolu s vámi vytváříme službu se světovými parametry. Děkujeme, že nám pomáháte budovat českou mapovou jedničku!“ dodává Procházka.