Motorola usnadňuje úpravy fotografií pomocí funkce Auto Enhance

Více než 93 % zákazníků společnosti Motorola bez námahy otevře aplikaci fotoaparátu a pořídí fotografie bez použití dalších nastavení nebo úprav po pořízení snímku. S ohledem na to přidává společnost Motorola algoritmus automatického vylepšení Fotek Google do softwaru fotoaparátu u nových telefonů motorola edge 40 neo a moto g84 5G.

Uživatelé mohou v uživatelském rozhraní fotoaparátu přepnout možnost automatického vylepšení, aby po pořízení fotografie okamžitě vylepšili barvy a osvětlení. Po použití algoritmus založený na umělé inteligenci upraví složky každé fotografie, pečlivě analyzuje snímek a automaticky zlepší vyvážení bílé, expozici, světla, stíny, kontrast, sytost a další.

Efekt automatického vylepšení Fotek Google je jemný, ale působivý, a zpracování snímků probíhá automaticky na pozadí, takže se uživatel nemusí obávat, že by přišel o daný okamžik.

Kromě toho smartphony Motorola používají aplikaci Fotky Google jako nativní aplikaci pro všechny fotografie a videa, které automaticky organizuje tak, aby se v nich dalo vyhledávat podle osob, míst a věcí. Díky tomu mohou uživatelé své fotografie a vzpomínky vždy snadno najít a sdílet.