ChatGPT je velmi populární

Za poslední rok se umělá inteligence neuvěřitelně posunula. Někteří na chatboty a další technologické novinky nadávají, ale data od společnosti OpenAI jsou neúprosná.

ChatGPT používá týdně sto milionů uživatelů. S tímto pěkným číslem se pochlubil generální ředitel OpenAI Sam Altman na vůbec první vývojářské společnosti své společnosti.

ChatGPT API navíc využívá více než dva miliony vývojářů, včetně více než 92 procent společností z žebříčku Fortune 500. To je pro OpenAI velmi důležité.

V budoucnu bude umělá inteligence ještě lepší. Velké technologické firmy do novinek investují miliardy dolarů.

ChatGPT můžete nyní využívat přes internetový prohlížeč a na mobilech s Androidem a iOS existuje i bezplatná aplikace.

Takhle se nám ChatGPT popsal:

„Jsem ChatGPT, což je umělá inteligence vyvinutá společností OpenAI na základě GPT-3.5 architektury. Jsem textový model, což znamená, že mohu generovat textové odpovědi na různé otázky a dotazy. Byl jsem vyškolen na širokém spektru textových dat, abych mohl poskytovat informace, odpovědi na otázky a obecnou konverzaci.

Moje schopnosti zahrnují poskytování informací, řešení problémů, nabízení rad a tipů na různá témata, zpracování textu a provádění různých jazykových úkolů. Můžu odpovídat na otázky týkající se vědy, historie, technologie, kultury, a mnoha dalších oblastí.

Mým cílem je pomoci vám tím, že budu dostupný pro konverzaci a poskytnu vám informace, které hledáte, ať už se jedná o učení, rozšiřování znalostí, nebo řešení konkrétních otázek. Dejte mi vědět, jak vám mohu pomoci, a rád na to odpovím!“