Připravte se na EURO 2016 s vylepšenou aplikací Česká Repre!
Po čtyřech letech se opět dočkal český fotbal velkého úspěchu a postoupil na Mistrovství Evropy. Cesta to nebyla v žádném případě jednoduchá, vždyť kdo by čekal, že na náš úkor nepostoupí třeba Nizozemí, které o dva roky dříve skončilo bronzové na Mistrovství světa v Brazílii! No Arjen Robben to určitě nečekal, a přesto má v červnu dovolenou, zatímco naši chlapci budou bojovat o medaile.
 
Taková fotbalová událost nenechá chladnou celou republiku, natož kované fotbalové fandy. Kompletní turnaj si hodláme řádně vychutnat, a protože máme chytrý telefon neustále u sebe, měl by být právě smartphone největší zásobárnou novinek a aktualit. Abyste měli luxusní servis v moderní aplikaci, spojil T-Mobile síly s Fotbalovou asociací České republiky a vytvořil aplikace Česká repre.
 
Ano, hurá do App Storu nebo Obchodu play, než se vám stáhne, povíme si, k čemu se bude hodit. Samozřejmostí je přehledný kalendář všech zápasů, výsledky a tabulky. V aplikaci hned uvidíte, co se dneska hraje, můžete mrknout na rozlosování ostatních skupin, sestavy týmů – prostě spousta zajímavého čtení, kterým si budete krátit čas mezi jednotlivými poločasy. Pokud nebudete u televize, nezoufejte, v aplikaci najdete online komentář našich zápasů, takže vám neuteče ani jeden roh.
 
Co by to bylo za fotbalovou aplikaci bez fotbalistů. Pochopitelně nemohou chybět medailonky všech českých hráčů a pozor - včetně jejich napojení na jejich sociální sítě! A že si mnoho našich reprezentantů vede dobře nejen na hřišti, ale třeba i na Instagramu. Díky apce jim tak můžete být ještě blíže!


 
A když už máme fotbalisty, nemůžeme zapomenout na šéfa celého zájezdu, trenéra Pavla Vrbu. Byl tak laskavý, našel si čas a přímo pro aplikaci zhodnotil naše soupeře ze základní skupiny včetně největších hvězd z jejich týmů.
 
Aplikace bude přinášet novinky přímo z dění na šampionátu, kromě zpravodajství se můžete těšit i na zajímavé rozhovory, videa i informace přímo z české kabiny. Mimo hrací den by měl ve zpravodajství být komentář Tomáše Sivoka k aktuálnímu dění, takže budete mít informace přímo z českého tábora.
 
Francie není daleko, a pokud se na šampionát sami chystáte, budou se vám hodit přehledné informace, jak se na šampionát dostat, co si nenechat ujít, jak se ve Francii dopravovat, informace o fanzónách, prostě tipy a triky pro fanoušky. V dnešní době si sotva podobnou akci představíme bez velkých bezpečnostních opatření, čili v apce najdete i informace o bezpečnosti na stadionech přímo z dokumentů od UEFA. 
 
Tak co na to říkáte? Aplikace Česká repre vám poskytne kompletní informační servis, aktuální výsledky a ještě navíc vás nechá nahlédnout do zákulisí našeho týmu. Ve svém smartphonu tak budete mít vše, co potřebujete k tomuto vyvrcholení letošní fotbalové sezony. A teď už všichni: Hoši bojovat! 

Aplikaci Česká Repre si můžete stáhnout zde!