Netflix rozšiřuje svou herní nabídku

Herní sekce v aplikaci Netflix, která se otevřela začátkem listopadu, se pomalu rozrůstá o další kousky. K původním pěti hrám nyní přibyly dvě další, ovšem v české verzi aplikace je ke stažení jen jedna – Bowling Ballers.

Jedná se o chytlavou kombinaci endless runneru a bowlingu. Zatímco ve většině „běhaček“ se musíte překážkám vyhýbat, v Bowling Ballers naopak překážky v podobě kuželek srážíte. Hra je rozdělena do levelů a zpestřena minihrami, ve kterých se třeba proletíte v letadle nebo si zajezdíte na skejtu.

Druhou novinkou, která ale zatím v české nabídce chybí, je arkádová závodní hra Asphalt Xtreme. V tomto případě si Netflix licencoval starší kousek. Terénní závody Asphalt Xtreme vyšly původně v roce 2016 a ještě donedávna byly volně ke stažení. Nyní je hra určena exkluzívně pro předplatitele Netflixu.

A je tu ještě jedna odlišnost: chybí veškeré reklamy, nákupy v aplikaci nebo jiné placené funkce. Ve všech případech se jedná o kompletní hry, které ale vyžadují přihlášení přes účet služby Netflix.

Zdroje: TechCrunch