Chcete si více užit hry z PlayStationu na mobilu? Tady je řešení

Díky aplikaci PS Remote Play si můžete své hry z konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4 užít na svých chytrých telefonech a tabletech. Dokonce existují i různé ovladače, aby se vám titul na mobilu lépe ovládal. Jedním takovým je Backbone One. Nyní přichází jeho speciální edice určena pro iPhony.

Společnost Backbone navázala spolupráci se Sony a vytvořila mobilní ovladač Backbone One – PlayStation Edition, který je inspirován bezdrátovým ovladačem DualSense z PS5. Díky tomu skvěle ladí s dalším příslušenstvím pro PlayStation 5.

Backbone One nabízí plnou funkčnost i u ostatních her a streamovacích službách, které podporují ovladač. Nabíjet se bude pomocí vašeho iPhonu. Ovladač lze zakoupit na oficiálních stránkách za 120 eur, což je v přepočtu 2950 Kč a dostanete k tomu 3 měsíce zkušebního období Discord Nitro a 1 měsíc zkušebního období Apple Arcade.

Dostupný je zatím v těchto zemích: Spojené státy, Kanada, Mexiko, Austrálie, Nový Zéland, Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Švédsko, Nizozemsko a Spojené království. Další trhy budou následovat.