Je rychlejší a tenčí než MagSafe. Realme se chlubí svou magnetickou nabíječkou

Začátkem srpna by se měl představit nový nabíjecí systém od Realme s názvem MagDart. Jedná se v podstatě o kopii systému MagSafe od Applu, to znamená, že se nabíječka přichytí na mobil pomocí magnetu.

Web GSMArena dokonce získal fotky zařízení, které je oproti disku od Applu skutečně masivní. Ředitel Realme Madhav Sheth teď naznačil, že pracují také na menší variantě, která se opravdu podobá MagSafe od Applu.

Zdroj: GSMArenaZdroj: GSMArena

Magnetická nabíječka MagDart bude tenčí a o 440 % rychlejší, slibuje Sheth na svém Twitteru, aniž by specifikoval vůči čemu. Všem je ale snad jasné, že naráží právě na nabíječku od Applu, která má výkon pouhých 15 W. To znamená, že MagDart nabídne výkon 65 W. Dá se předpokládat, že to platí jen pro větší variantu, která má v sobě zabudované větráčky zabraňující přehřívání telefonu při vysokorychlostním nabíjení.

Zdroj: GizmochinaZdroj: Gizmochina

K tomu, abyste novou nabíječku využili, samozřejmě potřebujete kompatibilní telefon. I ten Realme teasuje na svém Twitteru. Zatím o přístroji víme jen tolik, že se bude jmenovat Realme Flash.

Podrobnosti dodáme po tiskovce, která je plánována na 3. srpna.

Zdroje: GSM Arena, Gizmochina