Razer oslavuje Mezinárodní den koček ve velkém stylu

Razer představuje nejnovější generaci své ikonické řady Kraken Kitty, která umožní hráčům, streamerům a cosplayerům oslavit Mezinárodní den koček ve velkém stylu. Ikonická původní náhlavní souprava Kraken Kitty je jedním z nejoblíbenějších modelů Razeru a stále patří mezi oblíbené modely fanoušků.

"Představujeme Kraken Kitty V2, Kraken Kitty V2 BT a Kitty Ears V2 - důkaz odhodlání společnosti Razer zajistit vynikající zvuk, bezkonkurenční pohodlí a dokonalý styl s jedinečným kočičím šarmem. Nezaměnitelné uši Kraken Kitty jsou nyní ve všech nových stylech o 50 % větší a odvážnější," uvádí Razer.

"Kraken Kitty prolomil hranice a dodal osobitost technologickému prostředí, které vypadalo příliš... krotce," řekl Alvin Cheung, senior viceprezident hardwarové divize společnosti Razer. "Tato nová řada si zachovává zábavnost a šmrnc původní verze a zároveň nabízí podstatná vylepšení designu i výkonu, čímž zůstává věrná našemu závazku neustále inovovat a vyvíjet se."

Představujeme Razer Kraken Kitty V2

Nová Kraken Kitty V2 má větší, odvážnější a výraznější kočičí uši, které jsou poháněny technologií Razer Chroma™ RGB, největším herním RGB ekosystémem na světě.

Křišťálově čistý mikrofon a osvětlení reagující na stream Kraken Kitty V2 zvýší zapojení publika díky technologii Chroma, která reaguje na emoty, upozornění a další. Streameři si mohou užívat přizpůsobitelné profily s více než 16,8 milionu barev a nesčetnými efekty, stejně jako off-line "Cosplay Mode", který umožňuje vzít Chroma na konferenci. Kraken Kitty V2 jsou k dispozici v klasické Razer Black a Quartz barvě a mají lehkou konstrukci doplněnou plyšovými, prodyšnými náušníky pro celodenní pohodlí a hraní.

Kraken Kitty V2 BT: Styl a hraní na cestách

Vyzkoušejte si nevázané hraní s Kraken Kitty V2 BT. Tato náhlavní souprava Bluetooth nabízí až 60hodinovou výdrž baterie, funkce Chroma RGB a pohodlí Bluetooth 5.2 s herním režimem pro vynikající herní výkon s nízkou latencí.

Kraken Kitty V2 BT s výrazným povrchem Quartz umožňuje hráčům vyjádřit individualitu a styl na cestách.

Zvýšení koeficientu stylu s Razer Kitty Ears V2

Sluchátka Razer Kitty Ears V2, navržená pro univerzální použití, umocňují zábavnost a vkus herních sluchátek. Tyto připínací kočičí uši, nyní o 50 % větší, jsou k dispozici v barevných provedeních Quartz a Black. Nastavitelné a odolné, tyto lehké uši zajišťují dlouhotrvající pohodlí a univerzální styl.

Kraken Kitty V2, Kraken Kitty V2 BT a Kitty Ears V2 ztělesňují závazek společnosti Razer k inovacím, výkonu a stylu. Tyto ikonické produkty představují jedinečnou kombinaci prvotřídní technologie a designu, který je hravý i sofistikovaný.

Nejnovější iterace řady Kraken Kitty V2 Pro, která se přidává k loni ohlášenému modelu Kraken Kitty V2, je dokonalým způsobem, jak oslavit Mezinárodní den koček, a značí pokračující odhodlání společnosti Razer vytvářet bezkonkurenční herní zážitky a zároveň nabízet řadu stylových možností pro každého hráče, streamera a cosplayera.