Velocity Green je nový ovladač od Xboxu

„Každý má svou oblíbenou barvu a my v Xboxu jsme obzvlášť zatíženi na zelenou. Proto nás velmi těší, že můžeme představit nový bezdrátový ovladač Xbox v provedení Velocity Green, kde je dominantní právě naše typická zelená barva,“ uvádí tisková zpráva.

Jde o nejnovější přírůstek do rodiny barevných ovladačů Xboxu jako jsou populární Shock Blue, Pulse Red, Deep Pink a Electric Volt. Bezdrátový ovladač Velocity Green nabízí veškeré funkce a prvky k tomu, abyste mohli hrát ještě lépe a dodat svému hraní ten správný barevný náboj.

Přednosti ovladače Velocity Green přitom nespočívají jen v estetice, ale také v celé řadě vychytávek této generace ovladačů Xbox. Ty zahrnují třeba texturované povrchy spouští, předních tlačítek a zadního krytu pro lepší držení.

Tradiční hybridní směrový ovladač poskytuje přesnost a baterie s až 40hodinovou výdrží je zárukou toho, že můžete hrát bez přerušení dlouhé hodiny. Připojením oblíbených sluchátek do 3,5mm konektoru přidáte další rozměr svého herního zážitku nebo se můžete pustit do chatování s přáteli. Své nejlepší klipy a screenshoty pak můžete sdílet prostřednictvím vyhrazeného tlačítka, jehož funkci je možné přizpůsobit si podle vlastních potřeb v aplikaci Xbox Accessories. V ní se dají dále upravovat další funkce ovladače, například přemapovat tlačítka nebo vytvářet a spravovat vlastní ovládací profily.

Ovladač navíc nemusíte používat jen s konzolemi Xbox Series X|S a Xbox One, ale díky technologii Bluetooth technology i na PC nebo mobilu.

Bezdrátový ovladač Xbox – Velocity Green je prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 1599 Kč.