Představena herní sluchátka RIG 800 PRO HX

Herní sluchátka RIG 800 PRO HX, navržená pro herní konzole Xbox Series X|S a Xbox One, posunují bezdrátové hraní na vyšší úroveň díky nové multifunkční základně zajišťující jak bezdrátové připojení sluchátek, tak i jejich hladké nabíjení. Bezdrátový USB adaptér můžete navíc ze základny vyjmout a zapojit přímo do konzole, což vám umožňuje postavit základnu na libovolné místo ideální k pozdějšímu pohodlnému nabíjení sluchátek.

Sluchátka RIG 800 PRO HX disponují působivou 24hodinovou výdrží na jedno nabití, která se společně s jejich lehkým provedením postará o mimořádnou míru vašeho pohodlí během bezdrátového hraní. Dlouhotrvajícímu komfortu pak napomáhá nejen lehký hlavový most, typický pro značku RIG, s páskem automaticky se přizpůsobujícím vaší hlavě, ale i náušníky z dvouvrstvého textilního materiálu. Špičkové 40mm měniče se zesilovači basů byly navíc precizně vyladěny pro potřeby technologie prostorového zvuku Dolby Atmos® pro sluchátka, díky čemuž budete moct lépe určit vzdálenost a směr blížícího se nebezpečí a tím na něj i rychleji a přesněji reagovat.

Technologie Dolby Atmos® pro sluchátka vyžaduje zařízení kompatibilní s Xbox One, Xbox Series X|S nebo Windows 10/11 a platný účet Microsoft. Zdarma ji lze aktivovat pouze pro jedno zařízení.

Sluchátka:

Provedení: kolem uší
Barva: černá
Hmotnost: 290 g
Bezdrátová: ano
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 32 ohmů
Citlivost: 111 dBSPL/V
3D zvuk: Dolby Atmos
Velikost měničů: 40 mm
Konektor: USB bezdrátový adaptér
Ovládání hlasitosti: na mušli

Herní sluchátka RIG 800 PRO HX jsou již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 4 999 Kč.