Motorola odhaluje levný telefon Moto E32s

Společnost Motorola pokračuje v odhalování svých mobilních telefonů, teď přišel na řadu kousek Moto E32s, který za nízkou cenu nabídne výbavu pro nenáročné uživatele. Začít můžeme třeba u displeje, který je 6,5palcový o rozlišení HD+ (1600x900 pixelů) s plynulou obnovovací frekvencí 90 Hz.

Telefon bude poháněn procesorem Helio G37 z dílny společnosti MediaTek. Pokud nepotřebujete spouštět spoustu programů najednou, vystačíte si se třemi nebo čtyřmi gigabajty operační paměti, pro náročnější uživatele to ale může být nedostačující. Moto E32s disponuje 64 GB úložištěm pro aplikace, fotografie a další data.

U 16megapixelového hlavního fotoaparátu Motorola slibuje kvalitní fotky i za snížení viditelnosti. Kromě toho jsou vzadu kamery ještě dvě. Pro focení selfie je zde přední 8megapixelová kamera. Všechny výše zmíněné komponenty budou fungovat dlouho díky baterii o kapacitě 5000 mAh.

Moto E32s disponuje dvanáctou verzí systému Android, a právě teď míří na evropský trh s doporučenou maloobchodní cenou 150 eur (v přepočtu 3 700 Kč, nezahrnuje daně). Dostupný bude ve dvou barvách, a to v šedé a stříbrné.

Zdroje: Phone Arena