Soutěž (nejen) pro fanoušky Harryho Pottera

AKTUALIZACE: Soutěž již byla ukončena. Výhercům gratulujeme!

Stavebnice LEGO Hodina přeměňování - Jana T., Plasy

Stavebnice LEGO Erby kolejí - Eva P., Polička

Wow Stuff kouzelnická hůlka Hermiony - Martin B., Vyškov

Od premiéry prvního filmu o Harrym Potterovi uplynulo 20 let a jelikož kulatiny si zaslouží pořádnou oslavu, HBO si pro fanoušky magického světa z pera J. K. Rowlingové připravilo retrospektivní speciál s názvem Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic. Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson se opět sešli před kamerou a spolu s režisérem prvních dvou dílů série, ale i dalšími herci zavzpomínali na natáčení. Je k neuvěření, jak se od té doby změnili!

Téměř hodinu a půl trvající film je od 1. ledna k dispozici na HBO GO. V bohaté nabídce streamovací služby najdete také všechny díly filmové série či novinku v podobě soutěže Harry Potter: Bradavický turnaj čtyř kolejí. Filmy o mladém čaroději rovněž vysílá televizní stanice HBO 3 HD, která je součástí nabídky T-Mobile TV GO. Díky aplikaci T-Mobile TV GO můžete televizní pořady sledovat nejen na svých televizích, ale také v mobilu, tabletu či na PC. T-Mobile TV GO lze spustit až na dvou set-top boxech a čtyřech dalších zařízení současně. Služba podporuje chytré funkce, jako je zpětné zhlédnutí, nahrávání i zastavení vysílání a přetočení reklam. Více informací najdete zde.

Ve spolupráci s HBO a T-Mobilem jsme si pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát atraktivní ceny v podobě LEGO stavebnic Erby bradavických kolejí a Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina přeměňování a sběratelskou sadu Wow! Stuff s replikou čarodějnické hůlky Hermiony, která se dá propojit s mobilní aplikací.

Stačí, když odpovíte správně na kvízové otázky, a budete mít trochu toho pověstného štěstíčka. Nápovědu hledejte na webech HBO GO, T-Mobile TV GO a ve filmech a knihách s Harrym Potterem.

Kompletní znění pravidel najdete zde. Soutěž probíhá od 7. do 31. ledna.