Přečtěte si nové číslo časopisu Applikace!

Applikace, to není jen web, ale od roku 2014 také papírový časopis, který můžete získat zdarma na pobočkách T-Mobile. Nově jej také poskytujeme ke stažení na našem webu, případně si jej můžete prolistovat ve webové čtečce, která je kompatibilní i s mobily a tablety.

A o čem že si počtete v zimním čísle? Nechybí obligátní téma o aplikacích pro lyžaře. Pro mobil i chytré hodinky. Hlavním tématem jsou ale seznamky v mobilu. Tinder, Badoo a další… Tentokrát jsme se zaměřili hlavně na placené funkce. Které se vyplatí a které jen tahají z lidí peníze?

Nové číslo najdete na našem webu v sekci ČasopisNové číslo najdete na našem webu v sekci Časopis

Z hardwarové sekce pak vyzdvihneme test Samsung Galaxy Watch 4. Jedná se totiž o vůbec první hodinky této značky s operačním systémem WearOS od Googlu. To ale neznamená, že se uživatelé vyhnou otravným apkám Samsungu.

Nejvíce stránek bylo zasvěceno mobilním hrám. Před koncem roku totiž vyšla celá řada očekávaných titulů, ať už jde o Pokémon GO, Lord of the Rings: War nebo třeba Pikmin Bloom. Také jsme si pro vás připravili rozsáhlá témata o sportovních simulátorech, farmářských hrách nebo závodech usilující o co nejrealističtější požitek z jízdy.  

Kromě zmíněného nechybí ani stálé rubriky: české aplikace, novinky, gadgety či TOP 100 aplikací.