Soutěž s Disney Channel a apkou T-Mobile TV GO

Máte doma malou princeznu, která zbožňuje pohádky od Disney? Tak si vezměte do ruky kalendář a zakroužkujte si datum 23. srpna, v ten den totiž startuje na Disney Channel Týden s princeznou. Během této akce bude Disney Channel vysílat každý den od 10:45 čtyři díly seriálu Na vlásku, který oslavuje kuráž a laskavost Disney princezen.

Hrdinkou seriálu je princezna Locika a děj je zasazen mezi stejnojmenný film a svatbu Lociky s Evženem. Locika se seznamuje s rodiči a královstvím a připravuje se na svou korunovaci, kde se oficiálně stane princeznou. Než přijme osud spjatý s královskými povinnostmi, chce ještě poznat svět. A tak se rozhodne korunovaci odložit a jít za dobrodružstvím, které jí volá. Přihodí se však zvláštní věc a na scénu se vrací její dlouhé, blonďaté, kouzelné vlasy a s nimi se odkrývá i záhada jejich magického původu...

Kde sledovat?

Disney Channel je jedním z více než 120 programů, které můžete sledovat díky aplikaci T-Mobile TV GO na svém počítači, tabletu, v mobilu nebo na obrazovce chytré televize. Nepotřebujete žádný tarif nebo smlouvu, stačí stáhnout aplikaci T-Mobile TV GO a můžete začít sledovat. Televizní obsahsi aktivujete pomocí SMS. Buď jednorázově nebo opakovaně, dokud balíček nezrušíte.

Programy T-Mobile TV GO můžete sledovat až na 4 zařízeních současně. Každý člen rodiny se tak může dívat, na co chce. K dispozici máte také chytré funkce jako je zpětné zhlédnutí po dobu až 7 dnů, zastavení vysílání a přetočení reklam nebo nahrávání pořadů (až 60 hodin obsahu).

Noví zákazníci si mohou T-Mobile TV GO vyzkoušet zdarma na 30 dní (na jednom zařízení). Stačí se zaregistrovat. Po uplynutí 30denní lhůty dojde k automatickému odhlášení, o čemž budete informování formou SMS.

Soutěž

Pro všechny fanoušky princezen a animovaných pořadů od Disney jsme si ve spolupráci s Disney Channel a T-Mobile připravili soutěž. Stačí správně zodpovědět pár jednoduchých otázek a trochu toho štěstíčka, abychom vybrali právě vás. Nápovědy najdete na webu T-Mobile TV GO, na YouTube kanálu Disney Česká republika a na FB stránce Disney Česká republika.

Soutěžní otázky najdete ZDE.

Co můžete vyhrát?

2 x stavebnice LEGO® Disney Princess Locika ve věži

2 x Disney hrnek

2 x Disney lampička

2 x voucher T-Mobile TV GO

Ceny do soutěže věnovaly společnosti Disney Channel a T-Mobile.

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 12. 8. 2021 do 21. 8. 2021. Každý se může zúčastnit jen jednou a každý výherce vyhrává jen jednu cenu (celkem je v soutěži 8 cen). Podmínkou je správná odpověď na všechny otázky a vyplnění kontaktního e-mailu. Pravidla soutěže jsou v plném znění k dispozici zde.