Hra War Thunder nově podporuje i mobilní platby T-Mobile

Hru War Thunder není třeba nějak podrobně představovat. Do početné online armády této populární online střílečky narukovalo i spoustu českých hráčů, ať už jde o virtuální tankisty, piloty nebo třeba kapitány válečných plavidel. Hra je ke stažení zdarma na PC i konzolích, takže pokud vás zajímá vojenská technika, tematika 2. světové války nebo si prostě chcete zastřílet, doporučujeme vyzkoušet. Ne nadarmo jde o jednu z nejpopulárnějších her na Steamu…

Součástí hry je e-shop, kde si můžete dokupovat nová vozidla, nové vzory kamufláže, nové sloty pro posádku nebo třeba elitní členství, které vám dává velký bonus k odměnám za bitvy a ke zkušenostem (RP). Všechny tyto výhody a mnoho dalšího se dá pořídit za prémiovou měnu Golden Eagles. Nákupy ovšem nejsou povinností, v bitvě koneckonců rozhoduje skill.

Dosud bylo možné zakoupit virtuální zlaťáky jen s kreditkou, PayPalem a nebo přes Amazon Pay, nyní se k platebním metodám přidává také mobilní platba přes T-Mobile. Její výhodou je, že nikam nemusíte opisovat číslo své platební karty nebo jiné citlivé údaje, stačí propojit účet ve hře se svým telefonním číslem. Od tohoto okamžiku se vám útrata bude připisovat k měsíčnímu vyúčtování, respektive strhávat z kreditu, máte-li předplacenou kartu Twist.

A to není jediný argument pro mobilní platbu. Nyní při využití m-platby získáte 20 % Golden Eagles navíc jako bonus!

Zdroje: Tisková zpráva