V Americe frčí služba nákupů pro opilé, která funguje jen přes SMS

V Americe frčí služba nákupů pro opilé, která funguje jen přes SMS

21. 5. 2015

Možná se vám to někdy stalo. Přijdete pozdě domů z večírku, před spaním ještě kouknete na monitor nebo displej telefonu a nakoupíte si pár věcí, které byste si za střízliva nepořídili. Případně druhý den ráno, s jemnou hladinkou, máte na něco šílenou chuť. A je jedno, jestli je to hromada jídla na dovážku nebo nové povlečení na postel s celebritami, které jsou stylizované jako ruští generálové (nevíte, co to je? To jste ještě neviděli tohle). V alkoholovém oparu se některá rozhodnutí dělají velmi lehce. Možná až moc.

V Americe se tak chytla služba s názvem Drunk Shopping (Nakupování v opilosti). Pokud projevíte zájem, bude vám služba každou sobotu ve dvě hodiny ráno posílát SMSky s podivnými věcmi k nákupu. Jednou to může být naběračka ve tvaru lochnesské příšery, jindy zase trička s obličejem částečně vyhořelého herce Nicholase Cage. Autoři projektu si dávají záležet na tom, aby vybrali ty nejdívnější věci, co si můžete koupit. Přesně takové, které vaše opilé já ocení. A pokud budete nerozhodnutí, začne vás služba přemlouvat.


Drunk Shopping se dá aktivovat pouhým napsáním textové zprávy „heyyyyyy“ ne speciální telefonní číslo. A každá konverzace se dá utnout jednoduchým „stop“. Autoři projektu tvrdí, že z prodeje nic nemají, celé je to pro ně jenom zábava. Součástí SMSek jsou fotky i odkazy přímo do internetových obchodů, kde se věci dají pořídit. Služba zatím funguje pouze v Americe, ale to neznamená, že se bizarním nápadem někdo neinspiruje a nerozjede podobnou službu třeba i u nás. Mrk. Mrk.

Zdroj: Drunk Shopping

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 20 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 21 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail