Že vás hokej nebere? Tak zkuste fotbal. Top Eleven slaví 5. narozeniny!

Že vás hokej nebere? Tak zkuste fotbal. Top Eleven slaví 5. narozeniny!

6. 5. 2015

Mikoláš právě postoupil do 29. úrovně Top Eleven. O co jde? V této hře si vytvoříte fotbalový tým, složíte sestavu a jde se na to! Hráče můžete trénovat, prodávat nebo kupovat. (Aukce jsou fantastický zážitek.) Pak si vyberete rozestavení, které chcete, stejně tak si můžete určit, jestli budou jednotlivé posty více bránit nebo útočit. Jestli tým bude tlačit po stranách nebo středem a mnoho dalších taktických nastavení!
 
Pokud nehrajete Ligu mistrů nebo Pohár, čeká vás v Top Eleven jeden zápas denně. Obejdete se to bez vás, ale pokud budete přítomní a věnujete hře pár minut, máte držení míče navrch, navíc můžete ovlivňovat zápas změnou taktiky nebo střídáním hráčů. A na to se skvěle hodí aplikace, která má mnohem modernější look, než původní verze na Facebooku. Takový Football Manager je komplexnější hra, ale už je pro skutečné fotbalové experty. Top Eleven vás fotbalově uspokojí a ještě navíc je zadarmo a v češtině! 
 
My máme odehráno 32 sezón, což je doporučení samo o sobě! A co je prima – hra od 6. 5. slaví pět let a každých několik následujících dní dostanete bonus! Hra je zdarma na Android a iOS.

Hru Top Eleven stahujte zde!

Čtěte také

Hra Puzzle Fighter končí. Jen pár měsíců po vydání

Hra Puzzle Fighter končí. Jen pár měsíců po vydání

Hra Před hodinou

Konkurence na poli mobilních her je neúprosná. Ani zástupci známých sérií nemají úspěch jistý. Příklad může být osud mobilní hry...

Češi vytvořili skvělou sportovní apku… pro psy

Češi vytvořili skvělou sportovní apku… pro psy

Aplikace Před hodinou

Pokud jde o sportovní trackery, jak na App Store, tak i na Google Play je rozhodně z čeho vybírat. Hořovičtí TappyTaps přesto dokázali...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail