Herní sociální síť Gamee: Tetris, Flappy Bird a další legendy v jedné aplikaci

Herní sociální síť Gamee: Tetris, Flappy Bird a další legendy v jedné aplikaci

3. 5. 2015

Gamee je nová česká sociální síť pro hráče. Prostě se připojíte a hrajete vybrané tituly, které často evokují staré automatové klasiky. K dispozici je Arkanoid nebo Tetris, jenom se jmenují Breakanoid a Blocktris. A nejde jenom o předělávky herních legend, ale i poměrně nové tituly. Například kultovní titul Flappy Bird tady najdete pod názvem Skipper. Místo letícího ptáka jde o plavajícího tučňáka, jenž se musí vyhýbat kusům ledu. Titulů je celkem 15 a další budou přibývat.

Tím hlavním jsou ale sociální aspekty aplikace. Jakmile se registrujete (přes FB, TW nebo mail), dostanete se do feedu – právě tam vidíte aktivitu ostatních hráčů i jejich náladu. Jednotlivé herní úspěchy totiž mohou doplnit náladových smajlíkem, který odráží jejich spokojenost s výsledkem. U každé hry jste neustále poměřování s komunitou Gamee. Víte nejen kolik bodů jste udělali, ale i koho jste porazili. A pokud byste chtěli přehledné žebříčky, stačí se podívat do karty rankings.

Sociální herní síť Gamee byla spuštěna teprve před pár dny a je k dispozici pro Android a iOS. Za zmínku jistě stojí i fakt, že za jejím vývojem stojí české vývojářské studio Cleevio a peníze na vývoj poskytl Jan Řežáb, který jinak stojí za službou SocialBakers a analýzou dat ze sociálních sítí. Ambice Gamee však jdou daleko za hranice České republiky. Gamee pak kromě mobilu můžete zkusit i na svém PC – odkazy na jednotlivé hry najdete na Facebooku Gamee.

Aplikaci Gamee stáhněte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 9 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 9 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail