Podpořte českou hru The Great Webo Escape a získejte přístup k testovací verzi

Podpořte českou hru The Great Webo Escape a získejte přístup k testovací verzi

23. 4. 2015

Nestává se moc často, že by se v rámci českého crowdfundingu objevily nějaké zajímavé mobilní projekty. A přeci jenom za posledních pár měsíců máme hned dva! Nedávno jsme vás informovali o tom, že vyšla mobilní hra Future Factory, která peníze na vývoj sbírala přes český server Startovač. Nyní na tomtéž serveru zkouší štěstí mobilní hra The Great Webo Escape. Tedy, o štěstí asi není třeba mluvit. Necelý týden před koncem akce mají vývojáři téměř všechny požadované peníze. To ale neznamená, že jim ještě nemůžete přispět!

The Great Webo Escape vypadá na české poměry velmi dobře. Jedná se o hru s roztomilým robůtkem v hlavní roli, s nímž musíte uprchnout z těžební kolonie ovládané zlotřilou umělou inteligencí. Ačkoliv je hra kompletně ve 3D, pohyb postavičky je omezený pouze do stran. A nejen to, sám Webo je v podstatě bezbranný, takže abyste jej neproměnili v hromadu šrotu, musíte zapojit svůj důvtip. Právě důraz na plížení, schovávání a řešení problémů dělá The Great Webo Escape ještě zajímavějším.


A pokud hru podpoříte, můžete se přímo podílet na jejím vývoji. Autoři projektu nabízejí přístup do hratelné bety, takže si budete moci vyzkoušet ještě rozpracovaný titul a autorům poradit, co by měli zlepšit. Všechny další informace o projektu a zajímavých odměnách najdete na Startovači. Tam autoři také požadují skromných 75 tisíc korun, přičemž v době psaní článku mají 93 procent této částky. Peníze navíc se jim ale jistě budou hodit. Samotná hra by měla vyjít na Android a iOS a to v polovině roku. Pak budou následovat platformy Windows Phone i klasická PC.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail