Tony Montana doporučuje kryt na iPhone z italského mramoru!

Tony Montana doporučuje kryt na iPhone z italského mramoru!

29. 4. 2015

Určitě to znáte z filmů. Třeba z takové Zjizvené tváře, kde drogový král Tony Montana vlastní obří vilu a v ní obří koupelnu vykládanou mramorem z Itálie. Můžeme pochybovat o tom, jestli je to vkusné, o čem ale pochybovat vůbec nelze, to je, jestli je to drahé. To si pište. A jak!

No a teď si představte, že mramor nemusíte mít jenom v koupelně nebo kuchyni. Můžete si z něj třeba udělat kryt na mobil! Kdyby Tonyho nerozstříleli na cimprcampr, určitě by do toho šel. Mít iPhone 6 v krytu z mramoru, který je tenký neuvěřitelných 0,8 milimetru!


Teď si z toho děláme legraci, ale musíme smeknout. Udělat takhle tenký plát mramoru, to chtělo hodně přemýšlení a lidského důvtipu. Společnost Native Union na tomhle pracovala rok a půl, než přišla na to, jak takhle kus kamene nakrájet a jak z něj vytvořit kryt, který i něco vydrží.

Nyní si jej můžete koupit. A není to ani tak drahé – kryt vás vyjde na 80 dolarů, potažmo 70 liber. K dispozici je přitom ve dvou variantách a to černé a bílé. A že na to nemáte peníze? To jste asi ještě neviděli poslední díl Applikací, kde se věnujeme financím!


Jen se koukněte na video výše, nainstalujte nějaké ty chytré apky na sledování rozpočtů a za chvíli budete peněz hromadu. A pokud ne, tak pomůže mobilní hra Make It Rain. Tam slibujeme, že budete vydělávat miliardy za vteřinu!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 10 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 11 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail