T-Mobile dává slevu na ubytování přes AirBnB. A to všem!

T-Mobile dává slevu na ubytování přes AirBnB. A to všem!

15. 4. 2015

Počínaje dneškem startuje slevová akce, která každému nově registrovanému uživateli AirBnB dá značnou slevu na ubytování. Jediné, co pro to musíte udělat, je registrovat se přes speciální odkaz. Zákazníci T-Mobile si již možná na podobný servis zvykli – operátor pravidelně nabízí výhodné nabídky jako je třeba Evernote Premium či ESET Premium zdarma, nyní ale mohou slevu získat naprosto všichni. Tedy i zákazníci ostatních mobilních operátorů!
 
A co je AirBnB zač? Inu, jedná se o internetovou službu a mobilní aplikaci, přes kterou si můžete sehnat výhodné ubytování kdekoliv na světě včetně České republiky. Můžete bydlet u někoho doma, ve volném pokoji, pronajmete si celý byt, případně celý dům. Je to jenom na vás. AirBnB je tak konkurencí hotelům a službám jako Booking.com, přičemž nabízí atraktivnější ceny i zajímavé zážitky. Přínosem je totiž často i charakter pronajímatele, který vám rád pomůže a rozdá zajímavé tipy, kam vyrazit.
 
Díky T-Mobile tak můžete získat slevu 30 Eur na svoje první ubytování a to jak tady u nás, tak i v zahraničí. Jediné, co pro získání slevy musíte udělat, je registrovat se do služby AirBnB přes následující odkaz. Jinak se ke slevě nedostanete! Na e-mailovou adresu zadanou při registraci vám dorazí slevový kupón. Ten lze uplatnit při nákupu ubytování na AirBnB v minimální hodnotě 120 eur.

Klikněte pro slevu 30 Eur na ubytování  v AirBnB!

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail