Záběry, ze kterých bolí. Kde má práh bolesti nový iPhone, Samsung a HTC?

Záběry, ze kterých bolí. Kde má práh bolesti nový iPhone, Samsung a HTC?

4. 4. 2015

Určitě si pamatujete internetovou aféru #Bendgate, která následovala vydání iPhonu 6. Apple své nejnovější telefony udělal ještě větší a objevily se informace, že se díky tomu ohýbají, pokud si je vložíte do zadní kapsy u kalhot. Z vlastní zkušenosti víme, že nemusí jít jenom o iPhone 6 Plus, velká úhlopříčka si žádá jisté zacházení a mobil s šesti palci napříč displejem by se prostě do zadní kapsy u kalhot dávat neměl.

Tohle nepřežije! Podívejte se, jak prásknou o zem novým Galaxy S6 Edge

Každopádně, společnosti Squaretrade přišlo fér poměřit ohebnost více telefonů a na paškál si tak kromě iPhone 6 Plus zvali nový Samsung Galaxy S6 Edge a HTC One M9. Jak si jednotlivé telefony vedly, to můžete vidět ve videu níže. Vlastně je až docela překvapivé, jaký tlak telefony vydrží. V tomhle testu se pak ukazuje, že Samsung se zahnutým displejem je v jasné nevýhodě – právě v záhybu displej praskne i při tlaku, se kterým se ostatní mobily ještě nějak vyrovnají.


A co to říká o telefonech samotných? V podstatě vůbec nic - telefony se ničí při tlaku odpodívajícímu hmotnosti 150 (Samsung Galaxy S6 Edge), potažmo 180 liber (iPhone 6 Plus). Tedy mnohem víc, než je při běžném používání potřeba. Jsou to ale záběry, u kterých člověka píchne u srdce.

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka 20. 4. 2018

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail