Neprojedou! Tři mobilní hry, v nichž si to vyříkáte s vojenským konvojem

Neprojedou! Tři mobilní hry, v nichž si to vyříkáte s vojenským konvojem

29. 3. 2015

Českou republikou teď projíždí americká vojenská technika stejně jako divoké vášně. Někdo je na straně konvoje, jiní proti němu zase protestují. Ať už jste na tom tak či onak, se skutečným konvojem asi moc neuděláte. Nicméně, můžete si to vyříkat alespoň s tím herním! Případně se jenom dobře pobavíte. Tady jsou tři tipy na povedené tower defense hry, kde je cílem stavět věže kolem cesty a zabránit nepřátelským jednotkám, aby prošly napříč danou úrovní.


Anomaly Defenders
Platformy: Android, iOS
Cena: 95 Kč

Série Anomaly je v podstatě kultovní věc na mobilech. Momentálně čítá tři díly, přičemž si přijdou na své jak zastánci konvojů, tak i ti hráči, co je odmítají. První dva díly Anomaly totiž přistoupily k žánru tower defense originálně – místo stavění věží jste měli konvoj jednotek, s nimiž jste museli projet mapou. Poslední díl Anomaly Defenders je pak čistá tower defense věc – na straně mimozemšťanů musíte zastavit lidskou rasu, která se vás pokouší vyhladit.


Defenders
Platformy: Android, iOS
Cena: zdarma (mikrotransakce)

Na rozdíl od Anomaly, Defenders jsou k dispozici zdarma, ale s mikrotransakcemi. Hra samotná pak kombinuje prvky tower defense a karetních her. Každá jednotka či kouzlo je zastoupeno kartou a můžete jí postupně vylepšovat. A to až 25x! Za zmínku pak také stojí povedená trojrozměrná grafika, která nešetří barvami ani speciálními efekty. Pokud máte výkonný mobil, Defenders (potažmo Anomaly výše) z něj vymačkají maximum!


Kingdom Rush: Frontiers
Platformy: Android, iOS
Cena: 62 Kč

Pokud místo 3D dáváte přednost ručně kreslené grafice, zkuste populární sérii Kingdom Rush. Kingdom Rush: Frontiers. vám nabídne hromadu map i jednotek. Ostatně, její tématický záběr míchá dohromady sci-fi, fantasy i piráty. V rámci bojů se pak utkáte i s extra silnými nepřáteli – bossy. Na svojí obranu ale zase můžete použít hrdiny se speciálními dovednostmi, které je možné vylepšovat. Kromě Frontiers jsou k zakoupení  hry Kingdom Rush nebo relativně nové Kingdom Rush: Origins.

Anomaly Defenders jsme více probrali i v našem televizním pořadu. Podívejte se!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Včera

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail