Tyhle chytré hodinky vydrží až 30 dní na jedno nabití

Tyhle chytré hodinky vydrží až 30 dní na jedno nabití

21. 3. 2015

Zažíváme boom nositelných technologií, chytrých náramků i hodinek. Na zápěstí můžete vidět aktuální hovory, zprávy, maily i statistiky sportovních aktivit nebo obyčejného pohybu. Bohužel, výdrž těchto zařízení se pohybuje od jednoho dne až po jeden týden. Jsou samozřejmě náramky, které vydrží i déle, ale to už jsme v kategorii fitness trackerů (nemají displej, sledují jen váš pohyb).

Nicméně, na hodinkovém veletrhu BaselWorld, který se koná pravidelně každý rok ve švýcarské Basileji, byly představeny Vector Watch. Přesné funkce hodinek ještě nejsou známy, na oficiálních stránkách vectorwatch.com je nicméně naznačeno, že tyto hodinky „nemají nahradit mobilní telefon“. Vector Watch by tak měli na displeji ukázat jenom ty informace, které dávají smysl.

Počítá se tak s notifikacemi, textovkami a podle serveru Engadget bude k dispozici i propojení se službami od IFTTT. Hodinky budou k dispozici ve dvou tvarech – kulaté Luna a hranaté Meridian. Jejich cena se v rámci předobjednávky pohybuje mezi 199 a 349 dolary. Hodinky disponují monochromatickým displejem, gyroskopem a akcelometrem a s telefonem se spojí přes Bluetooth.

Zdroj: Engadget, oficiální stránky

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra 23. 4. 2018

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace 23. 4. 2018

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail