V Dark Echo prcháte před plíživým zlem jen za pomoci zvuku

V Dark Echo prcháte před plíživým zlem jen za pomoci zvuku

20. 3. 2015

Je tma a nevidíte vůbec nic. Jediné, podle čeho se můžete orientovat, je zvuk. Ozvěny vašich kroků, hlasitého tlesknutí nebo náraz kamínku, který jste zrovna hodili před sebe. A pak taky slyšíte takové nepříjemné hučení. Takové to, ze kterého se vám lidská kůže mění husí, chlupy se ježí, srdce se rozbuší... A ten zvuk sílí a blíží se k vám. Pokud se nedáte do pohybu, zabije vás. A bude to mlaskat.

Dark Echo je nová mobilní hříčka, která nabízí netradiční herní zážitek. Na displeji telefonu totiž nevidíte v podstatě nic, jenom svoje nohy a ozvěny, které dělají. Právě šíření zvukových vln v prostoru vám dává alespoň nějakou představu, kde jste a kam máte jít. Stačí pořádně tlesknout a hned víte, jak asi vypadá místnost, ve které právě stojíte, případně uvidíte chodbu, kterou máte jít dál.
 


Upoutávka na hru Dark Echo.


První úrovně jsou jen o potácení ve tmě a hledání dveří z dané úrovně. Jak se ale dostáváte dál, narazíte i na záhadné zlo, před kterým musíte utéci. A to není jen tak, když nic nevidíte. Dark Echo tak nezaujme svojí náročností jako spíš provedením a hlavně atmosférou. Jen si zkuste hrát v noci se sluchátky v uších. Hra je k dostání na Android a iOS a to za nějakých 50 Kč. V App Store je pak navíc do 26. března zcela zdarma.

Hru Dark Echo stahujte zde!

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail