Febiofest přináší mobilní aplikaci i švédský snímek o lásce z posilovny

Febiofest přináší mobilní aplikaci i švédský snímek o lásce z posilovny

19. 3. 2015

Počínaje dneškem začíná v Praze a dalších 14 městech po celé České republice filmový festival Febiofest. V rámci toho můžete vidět aktuální filmy, které autoři festivalu považují za ty nejlepší. Nechybí tam tak povedená kreslená pohádka Píseň moře nebo snímek Foxcatcher, který byl letos nominovaný na Oscara v pěti kategoriích. A nabídka je mnohem pestřejší, to když třeba budete chtít vidět originální švédský snímek Aerobik: příběh lásky.

A abyste se ve filmech vyznali, je tady pro vás mobilní aplikace! Ta nabízí kompletní program na daný den, podrobné popisky filmů i upoutávky na ně, případně se propojí s kalendářem od Googlu, abyste na vybraný snímek nezapomněli. Aplikace Febiofest je ke stažení zdarma na Android a iOS. Samotný festival pak trvá od 19. do 27. března a to v Praze, Brně, Plzni a dalších městech. Veškeré podrobnosti najdete na oficiálních stránkách.

Aplikaci Febiofest stahujte zde!

A pokud vás zrovna nabídka Febiofestu nezaujala, můžete klidně zůstat doma. V Applikacích jsme se již podívali na to, jak filmy sledovat legálně a to na mobilu, tabletu i na televizi. Koukněte se na to!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail