Swarm od Foursquare ruší plány a přidává možnost textování

Swarm od Foursquare ruší plány a přidává možnost textování

13. 3. 2015

Patříme mezi velké fanoušky Foursquare a tuhle aplikaci jsme i v rámci pořadu zanesli do naší Síně slávy. Se sesterskou apkou Swarm máme vztah trochu komplikovanější. Foursquare v našich očích plní svojí základní funkci – najít dobrou restauraci v cizím městě, případně vědět, co si objednat na základě komentářů ostatních uživatelů. Swarm se svým sociálním aspektem trochu selhávalo a checkovali jsme se v aplikaci jenom proto, abychom měli přehled o zajímavých místech, která jsme navštívili.

Jisté rozpačitosti z aplikace jsou si vývojáři vědomi, takže na ní neustále pracují, přičemž výsledkem je poslední aktualizace. Ta zahazuje nápad s plánováním dopředu (mohli jste přes aplikaci napsat, že se někam chystáte, a přátelé se k vám mohli přidat) a přidává možnost textování mezi uživateli – napsat můžete vybraným přátelům nebo všem v určitém rádiusu. Aplikace se tak opět snaží usnadnit potkávání přátel, kteří jsou souhrou okolností od sebe nedaleko a díky Swarmu by to ani nevěděli.

Zprávy nejsou asi řešením, které by užívání nějak výrazně změnilo, ale rozhodně to také není krok zpátky. Naopak, takové plány jsme snad nepoužívali vůbec. Aplikace Swarm je k dostání zdarma na Android, iOS i Windows Phone.

Swarm stahujte zde!

Čtěte také

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace Před 21 hodinami

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Klávesnice SwiftKey láká hráče na smajlíky z herní série Halo

Klávesnice SwiftKey láká hráče na smajlíky z herní série Halo

Aplikace 16. 4. 2018

Po rozsáhlém updatu, který rozšířil klávesnici o sdílení lokace, kalendáře a řadu dalších praktických funkcí, přichází Microsoft...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail