Weasel Woodpecker je nová mobilní hra, která vznikla podle populární fotky

Weasel Woodpecker je nová mobilní hra, která vznikla podle populární fotky

16. 3. 2015

Je to něco přes týden, co internetem prolétla fotka lasičky, jak letí na zádech žluny. Ojedinělý snímek se povedl amatérskému fotografovi, který svým objektivem nezaznamenal akt netušeného přátelství, ale holý boj o život. Vše nakonec dopadlo dobře – žluna lasičku setřásla a odletěla do bezpečí, ale od té doby prostě už věci nejsou takové, jaké bývaly.

Ostatně, podle fotky stačila vzniknout nová mobilní hra! Ta se dělí na dvě části – nejdřív musíte s lasičkou vyskočit na záda žluny, což není tak lehké, jak to zní. Pokud se vám to povede, přepnete se do žluny a s ní se musíte ve vzduchu udržet co možná nejdéle. A aby toho nebylo málo, nejde jenom o to vyhnout se překážkám, ale ještě byste měli sbírat žaludy.

Upřímně, hra to není nijak zvlášť zábavná. Ovládání je značně krkolomné a zabere řadu pokusů, než se naučíte s lasičkou skákat. A když se vám to podaří, musíte se zase naučit létat s ptákem. Po několika pokusech se hry zbavíte stejně jako žluna lasičky. Pochválit ale můžeme příjemnou komiksovou stylizaci. Hra je zdarma na Android, ale s reklamou. Autoři již zpracují na verzi pro iOS.

Weasel Woodpecker stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 3 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 4 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail