Potřebujete se pomazlit? I na tohle je aplikace!

Potřebujete se pomazlit? I na tohle je aplikace!

21. 2. 2015

Možná jste na internetu už četli o profesionálních mazličkách. Nejde v tom o známost ani o sex, jenom o mazlení. Pokud vám v dnešním uspěchaném světě chybí příjemný lidský kontakt, může jej nahradit trocha teplého obejmutí. V Japonsku jsou k dispozici speciální objímací kavárny, případně můžete vyhledat služby odborníka - Američanka Samantha Hess si účtuje jeden dolar za minutu. Na Valentýna pak Hess dokonce uspořádala akci CuddleCon, sraz fanoušků mazlení. Ti, kteří zaplatili vstupenku v ceně 25 dolarů se však kromě velkého mazlícího „grupáče“ mohli těšit i na další zajímavý program jako byly masáže či lekce jógy.


Na mazlení sice v našem romantickém díle nedošlo, ale je tam spousta jiných aplikací, které by vás mohly zajímat. Podívejte se!

A když je po něčem taková poptávka, brzy na to vznikne i mobilní aplikace. K dispozici je tak apka Cuddlr (zkomolenina anglického slova cuddle, tedy obejmout), která vám na základě vaší polohy doporučí ostatní uživatele ve vašem blízkém okolí, kteří se chtějí na chvíli zastavit a obejmout. Jednotliví uživatelé pak mají u sebe i hodnocení, jak moc dobří v objímání jsou. Bohužel, samotná aplikace je v dost mizerném stavu, čemuž odpovídají i hodnocení a na Google Play. Pokud ale máte intenzivní pocit, že potřebujete obejmout, v Praze pár lidí najdete. Aplikace Cuddlr je zdarma na Android a iOS.

Chcete obejmout? Stahujte Cuddlr zde!

Zdroj: vlastní, ShutterStock

Čtěte také

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hraní bez instalace? Vyzkoušejte si Google Play Instant!

Hra Včera

U několika her v nabídce Google Play, přesněji u šesti titulů od předních vydavatelů, se objevilo vedle Instalovat nové tlačítko...

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

PUBG pro iOS a Android konečně i u nás! Tady jsou odkazy ke stažení

Hra Včera

Po dlouhém testování v Číně a kratičkém, dvoudenním testu v Kanadě si může konečně PlayerUnknown’s Battlegrounds alias...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail